wtorek, 21 stycznia 2014

Plany na rok 2014

W tym roku zapowiada się u nas sporo wyjazdów:

- Malediwy
Tu jedziemy na swoją podróż poślubną. Nie zamierzamy jednak tylko leniuchować, ale zwiedzić co tylko się da (choć jak wiadomo za dużo tego nie ma).

- Szwecja 
W tym miejscu z powodu pracy Tomka, planujemy zostać dłużej: 1-3 miesięcy. Nie wykluczamy też odwiedzenie sąsiadującej Norwegii.


 Szwecja - zdjęcia zrobione przez Tomka w poprzednim roku

 
 Szwecja - zdjęcia zrobione przez Tomka w 2013 roku


- Wielka Brytania 
Tu nie chcemy poprzestać na Londynie, lecz zobaczyć również Stonehenge, Liverpool, Manchester.

- Praga, Ołomuniec, Brno i Ostrawa 
 Powyższych zakątków brakuje na naszej liście (w stosunku do poprzednich wojaży w tamtym kierunku), byśmy mogli powiedzieć, że poznaliśmy Czechy.

- Kraków, Wadowice, Wieliczka 
Ten wyjazd był odkładany już przez nas kilkakrotnie (w tamtym roku na rzecz Warszawy – relacja wkrótce). 

- Kilka wypadów do Poznania 
Poznań to jedno z najczęściej odwiedzanych przez nas miast. W tym roku ponownie chcemy wybrać się na Paradę Św. Marcina, zasmakować pysznych świętomarcińskich rogali oraz więcej czasu poświęcić zabytkom. Może również zahaczymy o Biskupin, kto wie ;)

- Licheń 
 Kilkakrotnie jeździliśmy do Częstochowy. W tym roku pora na Licheń. Zwłaszcza, że ten rok jest dla nas szczególny – zaczynamy razem nowy rozdział w życiu.

- Poznawanie zakątków Wrocławia, których jeszcze nie znamy.
Choć w tym pięknym mieście mieszkamy już od 2 lat, nie widzieliśmy jeszcze bardzo wielu rzeczy. Zamierzamy to nadrobić oraz podzielić się z Wami miejscami, które już zobaczyliśmy.Nie kopiuj!

All rights reserved. Zdjęcia i teksty prezentowana na moim blogu są moją własnością (chyba, że jest zaznaczone inaczej). Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione(Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. Dz. U. Nr 24,poz. 83).

1 komentarz:

  1. WOW, no wakacje zapowiadają się ciekawie. Też muszę się zabrać za planowanie swoich.

    Pozdrawiam, KAMIL blog lifestylowy

    OdpowiedzUsuń