niedziela, 19 stycznia 2014

Przygotowania do podróży marzeń - Malediwy


   Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że kiedykolwiek będę wygrzewać się na rajskiej plaży Malediwów, prawdopodobnie uznałabym, że postradał zmysły!
   Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych! W dniach 23.04-01.05.2014r. udajemy się w pierwszą, całkowicie samodzielnie zorganizowaną podróż (oczywiście nie biorąc pod uwagę podróżowania po Polsce, Czechach i Niemczech) i to aż na Malediwy!
   Sami nie możemy w to uwierzyć. Nie ośmielaliśmy się nawet marzyć o takich kierunkach.

Wyspa Koh Pai, Tajlandia - najbardziej rajski zakątek, jaki udało nam się do tej pory zobaczyć.


   Bilety zakupiliśmy przez stronę esky.pl, wykupując od razu ubezpieczenie (62,91 zł/os.). W obie strony lecimy linią Aeroflot z przesiadką w Moskwie. Bilety ze wszystkimi opłatami wyszły nas 2833,28 zł/os. Oczywiście zdarzają się promocje i na Malediwy możemy polecieć nawet za ok. 1400zł! My jednak w tym roku nie mogliśmy czekać na promocję, czy też zmienić terminu wyjazdu. To będzie nasza podróż poślubna, więc bardzo zależało nam na dokładnie takim terminie wyjazdu i kierunku. W stosunku do ofert biur podróży uważamy, że sami zorganizujemy podróż za grosze! Udowadniając tym samym, że nie trzeba być milionerem, by zwiedzić państwo, które w niedalekiej przyszłości ma zniknąć z powierzchni ziemi.Nie kopiuj!

All rights reserved. Zdjęcia i teksty prezentowana na moim blogu są moją własnością (chyba, że jest zaznaczone inaczej). Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione(Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. Dz. U. Nr 24,poz. 83).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz