czwartek, 29 maja 2014

Hotel na Malediwach - reklama a rzeczywistość

Zgodnie z obietnicą - przed Wami wpis o Malediwach! :) Na początek zaczniemy od hotelu, a sukcesywnie w kolejnych wpisach będziemy się rozkręcać na temat atrakcji, które zastaliśmy na miejscu ;) 

Nasz hotel na Malediwach - Crystal Beach InnPokoje hotelowe były czyste, wyposażone w klimatyzację, wentylator, lodówkę, czajnik, sejf i telewizor plazmowy. Butelkowana woda mineralna dostarczana była do pokoju za darmo, razem z przyborami toaletowymi i świeżymi ręcznikami. Również korzystanie z Internetu było darmowe.


Śniadania wliczone były w cenę pokoju. Nie grzeszyły one różnorodnością - codziennie tosty, dżem, parówki i smażone jajka (aż dwa razy dla odmiany dostaliśmy gotowane) ;)  
 Dostępna była również opcja zamawiania jedzenia z menu do pokoju (hotel składał zamówienia turystów w restauracji i czekał na dostarczenie), jednak my preferowaliśmy zamawiać posiłki samodzielnie, najczęściej w lokalnych restauracjach. 


Wśród obsługi hotelowej dominowała młodzież, której nie można zarzucić braku uprzejmości.


Byliśmy pozytywnie zaskoczeni, że zdjęcia zamieszczone na stronie nie różniły się od zrobionych przez nas! Sami  


Jedynym minusem były budowy nowych hoteli na całej wyspie. W związku z prognozami o zalaniu kraju, Malediwy nastawiają się na napływ turystów, którzy będą chcieli zobaczyć to bajeczne miejsce zanim zniknie z powierzchni Ziemi. 

 

Crystal Beach Inn zapewnia darmowy transfer z lotniska do hotelu oraz z hotelu na terminal powrotny. Lecąc na Malediwy, warto zwrócić uwagę na odległość naszego miejsca pobytu od lotniska oraz czy hotel zapewnia transfer (zazwyczaj jest on płatny), by nie okazało się, że będziemy zmuszeni na podróż wodolotem, którego koszt jest bardzo wysoki, nawet 1000 dolarów za osobę w jedną stronę!


 Hotel współpracuje z biurem podróży Sora Travel, którego Wam nie polecamy. Wszystko załatwiane jest chaotycznie, mają kiepską organizację i nie przejmują się klientami. Ludzie nie byli zadowoleni z ich usług.


Hotel polecamy, oferuje bardzo dobry standard w stosunku do ceny.Nie kopiuj!

All rights reserved. Zdjęcia i teksty prezentowana na moim blogu są moją własnością (chyba, że jest zaznaczone inaczej). Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione(Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. Dz. U. Nr 24,poz. 83).

2 komentarze:

  1. To ja nawet nie wiedziałam, że tam sa inne hotele niż domki na palach. Tak to sobie wyobrażałam:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Domki na palach są jedynie w resortach i spędzenie nocy w takim luksusie jest bardzo kosztowne... ;)

      Usuń