czwartek, 26 marca 2015

Jarmark Wielkanocny w Poznaniu

Jeśli jesteście w Poznaniu lub planujecie jechać w miejsce, gdzie będziecie mogli poczuć zbliżający się wielkimi krokami, świąteczny klimat, nie wahajcie się ani chwili dłużej i koniecznie odwiedźcie Poznański Jarmark Wielkanocny. 
A jeśli już udajecie się w te strony, nie może Was ominąć zobaczenie zajączków, które rozmieszczone są wokół Starego Browaru, jak i w samym centrum handlowym.  A jest co podziwiać, bo jest ich ponad tysiąc ;)

I są słodkie! ;)
Na specjalnych ekranach można pomalować zająca wielkanocnego bez dotykania, co szczególnie stanowi niesamowitą atrakcję dla dzieci. Dla najmłodszych zostały również przygotowane bezpłatne zajęcia artystyczne, m.in. malowanie i rysowanie zajączków.
A jeśli jesteśmy już w okolicach Browaru i dysponujemy wolnym czasem, warto wybrać się na spacer w stronę Rynku...


Po drodze można zauważyć pomnik Starego Marycha i oczywiście zatrzymać się, by zrobić zdjęcie ;)


A gdy dojdziemy już na Stary Rynek, czeka na nas kolejna atrakcja…


I to niejedna ;)Wybór jest spory… Począwszy od rozmaitych słodkości…


...oraz bardziej "konkretniejsze" jadło...…kończąc oczywiście na domowych gadżetach.Jarmark liczy 33 stoiska, na których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.A na zakończenie, nacieszenie oczu Starym Rynkiem, czy też rozmaitymi przedstawieniami i animacjami, rozgrywającymi się na jego tle. 


Poznański Jarmark Wielkanocny trwa od 21 marca do 2 kwietnia w godzinach od 11:00 do 20:00, dlatego wybierzcie się tam jak najszybciej. Tego nie można przegapić!


Nie kopiuj!

All rights reserved. Zdjęcia i teksty prezentowana na moim blogu są moją własnością (chyba, że jest zaznaczone inaczej). Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. Dz. U. Nr 24,poz. 83).

6 komentarzy:

 1. Super, wczoraj miałem okazję obejrzeć jarmark w Katowicach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie, w takim razie czekamy na relację! :)

   Usuń
 2. Ha ha pocieszne, może tam poczułabym nastrój świąt. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. trochę za późno tu trafiłam, by docenić przedświąteczny nastrój, ale te słodycze na straganach, ech-poezja:))

  OdpowiedzUsuń